Сатанівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 15.05.2019 16:34

1. Начальника відділу ЦНАП Сатанівської селищної ради

Загальні вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра, стаж роботи на керівній посаді не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, навичками роботи на  комп’ютері , спеціальними програмами та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 14.06.2019 включно)  за адресою: вул.Бузкова 135 Ж, смт Сатанів, Городоцький район Хмельницької області, 32034.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається: +380984674580 з 8.00 до 17.00 у робочі дні.

Учасники конкурсу подають до виконавчого апарату Сатанівської селищної ради наступні документи:

заяву на участь у конкурсі на заміщення відповідної вакантної посади;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

*довідку про допуск до державної таємниці; (у разі його наявності)

*Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

*Конкурс проводиться у вигляді письмового іспиту та співбесіди.