Відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Сатанівській ОТГ

Дата: 10.05.2019 23:27

З нагоди 74-ї річниці Великої Перемоги були зібрані фото ветеранів Другої світової війни Сатанівської ОТГ.

Сатанівська селищна рада висловлює подяку усім, хто надав фотоматеріали для підготовки даного відео, а також художньому керівникові Сатанівського міського будинку культури Головатій Л. І., за ідею та активну участь в організації збору фото. Сподіваємось, що в подальшому ще буде можливість зібрати ті матеріали, котрих не вистачає.

8 травня День пам'яті та примирення

Концерт до Дня пам'яті та примирення в Сатанівському міському будинку культури

(більше фото в фотозвіті до новини, внизу сторінки, або на сторінці Сатанівської ОТГ в мережі Facebook)

Концерт до Дня пам'яті та примирення в Клинівському сільському будинку культури