Зустріч представників Сатанівської ОТГ з експертами міжнародного рівня

Дата: 15.03.2019 16:19

Вчора в м. Хмельницькому відбувся III Міжнародний економічний форум, участь в якому беруть кращі вітчизняні бізнес-експерти та експерти з Нідерландів, Канади, Німеччини, Норвегії, Іспанії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Китаю, Греції та Бельгії. До участі також були запрошені представники Сатанівської ОТГ.
На першу тематичну дискусійну панель «Інвестиції в громади», яку проводив топ-спікер Михайло Загородний – голова Хмельницької обласної ради, було запрошено Сатанівського селищного голову. Альберт Собков виступив із доповіддю на тему «Туризм, як фактор інвестиційної привабливості громади» у якій коротко окреслив основні напрямки розвитку Сатанівської об’єднаної територіальної громади, а саме розвиток туризму, збереження культурної спадщини та покращення рекреаційно-оздоровчих послуг.

У другій половині дня на двосторонніх переговорах у форматі В2В (обмін інформацією та послугами) відбулись зустрічі представників Сатанівської селищної ради з міжнародними експертами, де обговорювалися можливості розвитку туристичного потенціалу в Сатанівській громаді з експертам Польщі, Греції, Німеччина, Канади, ПАР, Нідерландів, провідним банкіром Європейського Банку Реконструкції та Розвитку тощо.

Детальніше про III Міжнародний економічний форум можна дізнатись за посиланнями:

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницька обласна рада