Нумо хлопці 2018

Дата: 08.12.2018 22:01

Фото без опису6 грудня для України донедавна вважається важливим днем з усіх. Вторгнення агресора на українські землі зробили цей день закарбованим українською історією.

До початку воєних днів на східних частинах України це свято не дуже приваблювало суспільство, але зараз ми пам’ятаємо цей день, день Збройних Сил України.

Пройшло уже 27 років із створення ЗСУ, за ці роки наша армія набула навичок, стала міцнішою та сильнішою, яка займає не останнє місце на світовому рівні. Ми повинні нею пишатися.

Уже протягом 5 років територія нашої неньки -  України захоплена «великою сусідкою» держави – Росією, але ми та наші віськовослужбовці не здаємося, ми віримо, що перемога буде за нами!

День Збройних Сил України – це день отих хлопців, котрі захищають, захищали та будуть захищати мирне небо над Батьківщиною.

Містечко Сатанів також має своїх героїв. Це Цисар Олександр, Жук Андрій та Літвінов Віктор, які відали своє життя, щоб зараз ми пишалися їхніми вчинками, щоб ми ніколи не знали, що таке війна...

Тож даваймо пам’ятати цих воїнів, нехай пам’ять про убієних назавжди залишиться у наших серцях.

Для Сатанівської школи 1-3ступенів 6 грудня це зокремо й день спортивно військових  змагань, які уже протягом багатьох років мають назву «НУМО ХЛОПЦІ».

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 2 команди .

• Команда 10 класу «ОПРИКИ»
  • Команда 11 класу «ОТАМАНИ»

Фото без описуТрадиційно команди показали свої вміння стройової та  свої фізичні сили у різноманітних змаганях.

Учасники були індивідуально нагороджені за кращі місця. Тож перемогу у змаганні на підтягуваання на перекладині здобув учень 10 класу, учасник команди «ОПРИКИ» - Придевус Максим.

Перемогу за жим гирі отримав учень 11го класу, учасник команди «ОТАМАНИ» - Мазур Назар, а ось перемогу у змаганні під назвою «СНАЙПЕР» здобув Бабик Ярослав, учасник команди «ОПРИКИ».

Спостереження за учасниками вело також незалежне журі : Іжицький Сергій Володимирович, учитель фізичного виховання Сатанівської ЗОШ та Слободян Олександр Олександрович, колишній учень Сатанівської ЗОШ, який неодноразово отримував перші місця у різних змаганнях.

1 місце посіла команда «ОТАМАНИ» 11 клас, а ось друге – команда «ОПРИКИ» 10-го класу.

Шановні воїни, захисники України!

Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України.

Бажаємо здоров'я та успіхів на ниві служіння українському народу.

Зі святом Вас!

Автор: Вадим Столярик