УВАГА!!! Погіршення погодних умов!!!

Дата: 26.11.2018 16:27

За прогнозом українського Гідрометцентру  внаслідок впливу активного південного циклону вночі та вранці 27 листопада на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах  протягом  доби ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства та будівельної  галузі.

Сатанівська селищна рада просить дотримуватись правил особистої безпеки. Будьте уважні під проводами електромереж, при проходженні біля покрівель, з яких можливе падіння снігу та льоду. Будьте обережні на слизьких ділянках тротуарів та пішохідних зон. Водіям не рекомендується планувати далекі виїзди. Слідкуйте за погодніми умовами та обирайте відповідний одяг, для попередження можливого переохолодження та інфекційних захворювань. Не будьте байдужими, якщо побачите когось, хто отримав травми чи потребує іншої допомоги.

У разі виявлення аварій на автошляхах, лініях електропередач, водопроводах, просимо звертатись за телефонами:

(03851) 42296 - Сатанівська селищна рада, стаціонарний телефон

+380964257263 - Собков Альберт Іванович, селищний голова