Пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933р.р. (новина оновлена)

Дата: 23.11.2018 16:48

Година  пам’яті «Пам’ять не  стерти роками» у Сатанівській міській бібліотеці

У  Сатанівській бібліотеці  23 листопада до  85 роковин Голодомору 1932 – 1933р.р.  Проведено годину  пам’яті «Пам’ять не  стерти роками». Присутні  учні  Сатанівської  школи  вшанували світлу пам’ять безвинно  замучених людей, переглянули документальний фільм та познайомились  з літературою, представленою  на книжковій виставці  «Пам’яті свіча горить».

Година пам'яті у Сатанівській ЗОШ

Трагічною історією для українського народу заплямувався Голодомор 1932 – 33 років. Він став наймасштабнішим в історії людства. Загальна кількість померлих від голоду вважається 7 мільйонів  людей, людей, які стали жертвами сталінського режиму.
Ось уже минуло 85 років із цього жахливого моменту, але глибока рана не покидає нашу пам’ять, не дає забути про страшне...
23 листопада у приміщенні актового залу Сатанівської ЗОШ відбулася година пам’яті «Замучених голодом». Жахливі відео із фіксацією подій викликали у присутніх не тільки жалобу, але й гіркі сльози. Тож давайте запалимо свічу пам’яті 24 листопада о 16:00, щоб пам’ять про невинно вбитих була даниною для тих, хто навічно пішов від нас.
Вони повинні жити в нашій пам’яті!