День Гідності та Свободи в Іванковецькій ЗОШ

Дата: 23.11.2018 16:40

Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

З нагоди відзначення п’ятої річниці Революції Гідності в Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено круглий стіл. В ході заходу учні взяли участь у перегляді документальної стрічки про події, що відбувалися на Майдані у 2013 році та у її активному  обговоренні.

Автор: Александрова І.О.