Тиждень української мови та літератури «Вітрила мудрості», с. Іванківці

Дата: 20.11.2018 19:58

З 9 до 16 листопада 2018 року в Іванковецькій ЗОШ І – ІІІ ст. був організований і проведений вчителями–словесниками Гудзь В.А. та МерваГ.В.  тиждень української мови та літератури «Вітрила мудрості».

З метою навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Розширювати кругозір учнів, знання про красу і багатство української мови; сприяти самореалізації кожного учасника. Пробудити почуття національної гідності. Розвивати логічне і творче мислення; мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Під час проведення тижня української мови та літератури «Вітрила мудрості» у школі були організовані і проведені за­ходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу взяти участь у захоплюючій подорожі берегами рідної мови, поринути у її багатий світ.

План проведення тижня української мови

П’ятниця - 09.11.2018

1. Написання Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

Понеділок – 12.11.2018

1. Урочисте відкриття Тижня на загальношкільній лінійці (ознайомлення з основними заходами, оголошення конкурсних програм)???
  2. Розв’язування кросвордів. ( 5 – 9 кл.)

Вівторок – 13.11.2018

1. «Знаннями підкоряються моря» (3 – 10 кл.)

Середа – 14.11.2018

1. «Подорож океаном рідної літератури»

Четвер – 15.11.2018

1. «Поетичний бриз» (5 – 9 кл.)
  2. Гра «Море хвилюється»

Пятниця – 16.11. 2018

1. Інтелектуальна гра «На кораблі рідної мови» (6 - 7 кл)

Учителі словесники Мерва Г. В. та Гудзь В. А. показали нові педагогічні технології, продемонструвати найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній праці з метою розвитку креативності учнів. Слід відзначити творчу роботу вчителів української мови та літератури, які доклали багато зусиль, щоб заходи пройшли на належному рівні.