Здобутки наших жителів

Дата: 09.11.2018 21:17

«Все пам’ятає батьківська земля» м. Красилів

Фото без опису12 жовтня 2018 року в місті Красилів Хмельницької області відбувся гала-концерт присвячений Дню захисника України «Все пам’ятає батьківська земля», участь у якому прийняв учень 2 класу дитячої музичної школи Тика Владислав, де був нагороджений за II місце в обласному фестивалі-конкурсі сценічних творів військово-патріотичної тематики.

Фестиваль -конкурс юних вокалістів «Перлинове намисто» м. Дунаївці

Фото без опису24 жовтня 2018 року в місті Дунаївці відбувся обласний регіональний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Перлинове намисто». У фестивалі приймали участь діти різних вікових категорій. Сатанівську об’єднану територіальну громаду представляли вокалісти Сатанівської дитячої музичної школи:

• Дахновська Ангеліна учениця 1 класу, яка здобула IV місце із твором «Жду чекаю»;
  • Шевчук Максим учень 1 класу, який здобув IV місце із твором «Я артист»;
  • Тика Владислав учень 2 класу, який здобув II місце із твором «Дзвін життя»;
  • Оленич Евеліна, учениця IV класу, яка здобула III місце із твором «In my drim»;
  • Орищук Христина, учениця IV класу, яка отримала грамоту за участь у фестивалі.

Конкурсантів розділили на три категорії: молодша – 7-9 років, середня 10-12 років і старша 13-16 років. Учні Сатанівської дитячої музичної школи були задіяні в усіх категоріях та зайняли призові місця. Усі учасники отримали пам’ятні сувеніри, дипломи та цінні подарунки.

Сатанівська бібліотека отримала нову науково-популярну літературу.

Фото без описуБочуля Наталя Анатоліївна, завідуюча дошкільним навчальним закладом «Сонечко» смт Сатанів подала заявку на ЛАКІБУКС — Проект благодійного фонду «Я Майбутнє України» та IT-компанії Lucky Labs, де отримала подарунковий пакет із науково-популярною літературою для підлітків.

Книги були передані у бібліотеку смт Сатанів і знаходяться у вільному доступі.