І знову про наболіле...

Дата: 31.10.2018 14:53

Шановні жителі Сатанівської громади. 13 квітня 2018 року вже було опубліковано новину, в якій ми закликали до чистоти на кладовищах під час прибирання.

Проте, прийшла осінь, настав час комунальним службам вивозити сміття з місць, спеціально відведених для його скидання, а ситуація повторилась. Сміття розкидане по могилах, які ніхто не прибирає, в проходах між могилами, по периметру кладовища, але його мало в спеціальних місцях.

Сатанівська селищна рада вкотре звертається до всіх громадян. Не скидайте сміття в проходах, на інших могилах і в місцях, котрі не призначені для цього. Для сміття спеціально відведені місця з інформаційними табличками, звідки комунальна техніка може швидко забирати його. Поважайте місце, на якому знаходитесь. Чужа могила, навіть якщо її нема кому прибрати — це не смітник.