Виміряй свій тиск – скажи інсульту-НІ!!!

Дата: 25.10.2018 16:55

За статистикою кожної другої секунди у світі у когось виникає інсульт, а кожної шостої - від інсульту, на жаль, назавжди переривається одне життя...

Проблема серцево-судинних захворювань в Україні стоїть досить гостро. Близько 26 мільйонів українців страждають на серцево-судинні захворювання. Понад 12 мільйонам українцям встановлений діагноз «артеріальна гіпертонія», яка є основним фактором ризику виникнення інсульту. Інсульт загрожує кожному п'ятому українцю. В Україні щорічно виникає більше 100 тисяч нових випадків інсульту і тільки 20% українців, які перенесли хворобу, повертаються до нормального життя.

Гасло Всесвітнього дня інсульту: «Інсульт, що можу зробити особисто я?» Відповідь - кожен з нас може зробити багато.

Зробіть перший крок назустріч профілактиці інсульту, адже успішне лікування гіпертонічної хвороби сьогодні – це запорука довгого і здорового життя завтра!

ЦПМСД запрошує жителів громади прийти в свої амбулаторії, фельдшерські пункти та виміряти артеріальний тиск.