Прес-реліз культурного фестивалю "SATaniv FEST"

Дата: 09.10.2018 15:13

Організатор – Сатанівська селищна рада, за підтримки Українського культурного фонду.

Участь у заходах фестивалю візьмуть художні колективи та майстри народного мистецтва Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Львівської областей України. Фестиваль проводиться з метою збереження, популяризації і розвитку, серед молоді, традиційного народного і сучасного мистецтва, розширення творчих зв’язків, обміну досвідом.

Урочисте відкриття відбудеться 20 жовтня о 12 год. на Центральній площі смт Сатанів. У програмі:

• презентація творчого доробку гостей фестивалю,
  • мистецька програма колективів Хмельницької та Рівненської областей,
  • митці декоративно-прикладного мистецтва проведуть майстер-класи,
  • діятимуть виставки найкращих робіт народних майстрів, продукції місцевих виробників, ігрова зона,
  • з визначними місцями Сатанівської громади гостей міста ознайомить фотовиставка «Сатанівська ОТГ сьогодні»,
  • для всіх мешканців громади та гостей виступатимуть зіркові гості: гуцул-хуліган Василь Мельникович та танці з гуртом «TOLOKA»,
  • конкурси та розваги.

Завершенням фестивалю стане фаєр-шоу в українському стилі та святковий салют.

На Вас чекають неповторні враження від запланованої програми.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.