Зустріч із обласним методистом початкової освіти Кулик Оксаною Олександрівною

Дата: 16.10.2018 23:04

16 жовтня 2018 року у Сатанівську  ОТГ з методичною допомогою завітала Кулик Оксана Олександрівна – методист початкової освіти ХОІППО .У Сатанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів нею було відвідано урок  математики у 1-Б класі (вчитель – Бурячок Валентина Анатоліївна).

Після уроку Оксана Олександрівна поспілкувалась із батьками першокласників та вчителями.

Цього ж дня на базі Городоцької  школи №4 відбулась зустріч Оксани Олександрівни із заступниками директорів шкіл з навчально-виховної роботи громад та району.

Сатанівську громаду представляли заступники директорів шкіл із Сатанівської, Клинівської та Іванковецької шкіл.

Всі присутні  були активними учасниками ранкового кола, виконували різні завдання пізнавального характеру.

Також кожен присутній почерпнув для себе багато цікавої та корисної інформації щодо організації навчання в НУШ.