“Можливість скористатися новими послугами європейського рівня, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану”

Дата: 10.10.2018 08:58

З метою підвищення рівня обізнаності громадян та розуміння ними можливості скористатися новими послугами європейського рівня, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану Городоцький  районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області інформує про можливість подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану  через мережу Інтернет до Городоцького  районого відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області через  веб- портал “ Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

А також з метою запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля, підвищення рівня довіри до офіційних документів України,   на яких просталяється апостиль наказом Міністерства юстиції України 11.11.2015 року № 2268/5 затверджений Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України. Цей Порядок визначає процедуру проставлення Міністерством юстиції України апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України (далі – проставлення апостиля) з метою реалізації Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України від 05 грудня 2003 року № 237/803/151/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 12 грудня 2003 року за № 1151/8472 (далі – Правила).

Начальник Городоцького районного відділу державної державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції

А.Б.Ярошевська