«Людина починається з добра»

Дата: 29.09.2018 14:33

Святкування 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

28 вересня 2018 року в Україні та світі відзначають 100-річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, творчість якого– унікальне явище в українській і світовій педагогіці.

Відзначали цю подію і в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів .Шкільний бібліотекар Павельчук Надія Михайлівна організувала книжкову виставку циклу "Василь Сухомлинський – дітям", в якій зосередила  увагу учнів на постаті Василя Олександровича Сухомлинського як дитячого письменника.

Класоводи 1-4 класів провели цікаві виховні години сторінками життя Василя Сухомлинського:

-«Урок добра та милосердя з використанням творчої спадщини В.Сухомлинського» (2  клас класовод Возовик Т. П.);

- Виховна година «Василь Сухомлинський та його спадщина» (3 клас, кл.кер. Колєсник Л. В.)

- Урок  літературного читання: «Подорож до Сонячної долини», кінцевим результатом якого була виставка дитячих ілюстрацій до творів В. Сухомлинського. (4 клас класовод Перчишина Н. І.).

У 5 класі (класний керівник Побута Володимир Леонідович) учні подивились цікаву презентацію життя та творчості В. Сухомлинського та прочитали його оповідання.

Класний керівник 6 класу Кузьмова Тетяна Михайлівна підготувала пізнавальну виховну годину «Людина починається з добра», де діти складали пазли, читали оповідання, обговорювали різні ситуації.

Для учнів 8 класу класний керівник Панасюк Наталія Леонідівна підготувала годину спілкування «Щира розмова».

Класний керівник 9 класу Москалюк Людмила Володимирівна провела урок –мислення на природі за методикою В. Сухомлинського.

Учні 10 та 11 класів(класні керівники Козак Н. К. та Москалюк І. А.) стали активними учасниками години спілкування «Людина – найвища цінність».