«Тиждень безпеки дорожнього руху»

Дата: 24.09.2018 15:53

З 17.09.2018 по 21.09.2018 року в Сатанівському ЗДО «Веселка» проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху». Діти знайомились з різними видами транспорту, вивчали його роль в житті людини, знайомились з правилами дорожнього руху. Зокрема дітки завітали в гості до мудрої тітоньки сови в школу вуличних наук. З великим задоволенням дітки навчались переходити вулицю, познайомились з сигналами світлофора.

Вихованці групи середнього дошкільного віку із вихователями Бас Мариною Сергіївною та Кухаришеною Вірою Анатоліївною провели захопливу прогулянку з пізнавальними завданнями та загадками під час квесту «Лісові герої». Девізом прогулянки став вислів: «Чим більше гулям – тим більше знаєм!». Діти отримали багато нових цікавих знань.

Автор: Бочуля Н. А.