Оголошення про проведення громадських слухань з обговорення генеральних планів та планів зонування населених пунктів Юринці, Кам’янка та Спасівка

Дата: 07.09.2018 20:21

Шановні мешканці!

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» селищною радою за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо розгляду проектів містобудівної документації - генеральних планів та планів зонування населених пунктів Юринці, Кам’янка та Спасівка з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту.

Проекти генеральних планів та планів зонування розроблено компанією "АРХШАХУБ ПРОЕКТ".

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань будівництва господарських та адміністративних споруд (подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Датою проведення громадських слухань визначено10 жовтня 2018 року о 11:00 год. в залі засідань Сатанівської селищної ради.

Основні креслення:

Кам'янка