Конкурс "Вікі любить пам'ятки"

Дата: 07.09.2018 20:16

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляє, що ГО «Вікімедіа Україна» розпочинає проведення української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Мета конкурсу – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини для поширення та вільного використання людством.

Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія та в інших вікіпроектах. Створення єдиної інтерактивної бази об’єктів культурної спадщини є дуже важливим для України.

Хмельницька область заслуговує на те, щоб бути гідно  представленою у Вікіпедії — вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. За нашими даними на території області є понад 3,9 тисяч об'єктів культурної спадщини. За 6 років проведення конкурсу було завантажено світлини майже 1500 об'єктів (39%).

ГО «Вікімедіа Україна» та управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації звертається щодо інформаційної підтримки проекту. Будемо дуже вдячні, якщо інформація буде розміщена на вашому сайті  чи іншими способами донесена до громадськості. Посилання на списки пам'яток https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікі_любить_пам’ятки/Хмельницька_область.

Більше інформації про конкурс можна знайти на сайті http://wikilovesmonuments.org.ua/

Повідомляємо, що контактна особа щодо співпраці ГО «Вікімедіа Україна» - Тимків Наталія Василівна. Електронна скринька: ntymkiv@wikipedia.org.ua. Номер тел. +38(096)1503291.

Начальник управління                                                                              І.Трунова