До уваги абітурієнтів

Дата: 01.08.2018 16:21

ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Івана Пулюя інформує:

У зв’язку з кардинальним збільшенням державного (регіонального) замовлення є вільні місця навчання на безкоштовній основі для учнів після 9 класу  на професії:

1) “Соціальний робітник. Гувернер”

2) “Агент з організації туризму. Майстер готельного обслуговування”

3) “Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури”

4) “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Токар”

5) “Електрогазозварник. Бляхар”

Учні зараховуються за результатами співбесіди з математики та української мови. Надається безкоштовно гуртожиток, є їдальня (комплексний обід вартував 16 грн.), пільгові категорії харчуються безкоштовно.

Також проводиться набір учнів на базі 11 класів незалежно від результатів ЗНО на платну форму навчання за професіями

1) “Офіс-адміністратор”

2) “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”

3) “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

Тривалість навчання 10 місяців. Вартість проживання в гуртожитку становить 400 грн в місяць. Вартість навчання – 5500 грн в семестр.

В навчальному закладі діє ступенева освіта – після здобуття освітнього рівня “Кваліфікований робітник” всі випускники незалежно від результатів ЗНО можуть продовжити навчання за скороченою формою на відділенні молодших спеціалістів, а саме:

1) “Соціальний робітник. Гувернер” та “Агент з організації туризму. Майстер готельного обслуговування”  можуть продовжити навчання за спеціальністю “Менеджмент” або “Туризм”

3) “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Токар” можуть продовжити навчання за спеціальністю “Автомобільний транспорт” або “Транспортні технології” або “Галузеве машинобудування”

4) “Електрогазозварник. Бляхар” можуть продовжити навчання за спеціальністю “Прикладна механіка” або “Галузеве машинобудування”

5)  “Офіс-адміністратор”  можуть продовжити навчання за спеціальністю  “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” або “Комп’ютерна інженерія”

Перевага навчання на базі 9 класів:

1. надається стипендія;
  2. безкоштовний гуртожиток;
  3. контроль вихователів в позаурочний час;
  4. безкоштовні гуртки та секції професійного та спортивного спрямування;
  5. екскурсійні поїздки в межах області та по Україні на власному автобусі.

Після закінчення навчання в Технічному коледжі можна продовжити навчання  у вищих навчальних закладах країни та за кордоном.

Наша адреса:

м. Тернопіль,