"Час зростати"

Дата: 23.06.2018 08:38

Торгово-промислова палата України запрошує прийняти участь у Національному форумі розвитку МСБ 2018: "Час зростати"

Формат передбачає дуже насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, які присвячені питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу по наступним темам: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЕС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fir for partnership with Germany.