Внесення змін (оновлень) до Стратегічного плану розвитку Сатанівської громади до 2020 року

Дата: 24.05.2018 10:34

23 травня 2018 року в приміщенні Сатанівської селищної ради відбулося засідання Комітету з управління впровадженням стратегії (КУВ), який був створений з метою координації дій управлінням процесом реалізації стратегії розвитку Сатанівської громади та проводиться за принципами єдності управління, персональної відповідальності, прозорості та поточної координації дій. До складу КУВ входять відповідальні особи за виконання завдань стратегічного плану (згідно додатку до розпорядження голови від 26.09.2017 року №122/н/2017). Очолює КУВ селищний голова. Адміністрування процесу реалізації стратегічного плану здійснюється виконавчим комітетом та відповідними структурними підрозділами селищної ради.

Із вступним словом, на засіданні Комітету з управління впровадженням стратегії, виступив селищний голова – Собков Альберт Іванович. Наступним доповідачем була начальник відділу економіки, інвестицій, енергоменджменту та туризму, яка ознайомила відповідальних осіб з пропонованими змінами (оновленнями) однієї з операційних цілей та коригуваннями до орієнтованих фінансових планів двох програм (стратегічних цілей). Також наприкінці засідання усім учасникам було запропоновано написати свої пропозиції щодо розвитку Сатанівської громади. Після чого усі побажання/поради будуть проаналізовані особисто селищним головою та виконавчим апаратом селищної ради, по мірі необхідності та можливостей пропозиції будуть втілюватися в життя.