Тиждень знань безпеки життєдіяльності у ЗДО "Веселка" смт Сатанів

Дата: 24.04.2018 19:35

Саме коштовне, що може бути у людини — це її діти. Це не гарна фраза, а сутність життя. Починаючи з того моменту, як  дитина народжується, вона оточена небезпеками. Завданням дорослих є усунення усіх джерел небезпеки, створення комфортних умов для гармонійного і всебічного розвитку дитини.

Для ознайомлення дітей із небезпеками, які можуть їх оточувати, правильною поведінкою в надзвичайних ситуаціях у закладах дошкільної освіти Сатанівської ОТГ з 16 по 20 квітня було проведено «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

Вихователями були проведені: лялькові вистави, бесіди, конкурси, спортивні змагання, демонстрації мультфільмів, котрі навчають правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях. А також заняття: "Пожежа у квартирі", "Що таке здоров'я?", "Захисти себе сам".

Крім того був проведений конкурс малюнків, присвячений темі поводження у разі виникнення небезпеки.

Переможцем конкурсу стала сім'я Цимбала Даниїла.

Друге місце розділили між собою сім’ї Поліщука Костянтина та Сідляра Артема.

Третє місце зайняли сім’ї: Риби Олександри, Шкрабач Ніколь, Ясеницького Захарія, Галянт Олександра, Боднарчук Богдани, Новоселецької Вікторії.