Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 20.04.2018 09:03

Однією з головних умов успішного навчально-виховного процесу є його безпечність. Щодня сотні дітей переступають поріг школи для того, щоб отримати нові знання. Діти та їх батьки повинні бути певними, що у разі екстреної ситуації, адміністрація та персонал школи зможуть правильно та вчасно зреагувати. З цією метою у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів регулярно проводяться навчальні евакуації та дні цивільного захисту.

З  16.04.2018 року у школах Сатанівської ОТГ стартував тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

19 квітня в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечення високої організованості та злагодженості дій педагогічного та учнівських колективів в умовах надзвичайної ситуації (умовна пожежа).

Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування, під час яких розглядалися питання щодо дій колективу школи у разі надзвичайних ситуацій. Було проведено лекторій «Засоби індивідуального захисту у разі НС».

За сигналом оповіщення проведено навчальну евакуацію особового складу школи.

Під керівництвом учителя захисту Вітчизни  Колодія А. Л. серед юнаків 10 та11 класів були проведені тренувальні заняття по діях рятувальної групи.