До уваги споживачів

Дата: 13.04.2018 10:32

Згідно Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Кабінетом Міністрів України, Сатанівська селищна рада доводить до Вашого відома інформацію, щодо захисту своїх прав як споживача. Більш детально можна дізнатись на офіційному сайті Держпродспоживслужби України www.consumer.gov.ua

Пам'ятка для покупця, та як безпечно купувати в інтернет-магазинах

Зразки скарг та звернень, якщо було порушено Ваші права

Законодавство у сфері захисту прав споживачів

Закон України "Про захист прав споживачів"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року"

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції державної політики у сфері зазахисту прав споживачів до 2020 року"