Конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій»

Дата: 10.04.2018 15:50

22 травня відбудеться всеукраїнська конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій»

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу (МСБ), об’єднаних територіальних громад (ОТГ), представників органів державної влади та зацікавлених у розвитку територій взяти участь у всеукраїнській конференції  «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій», яка відбудеться 22 травня у м. Хмельницькому. Конференція організовується Центром підтримки бізнесу у м. Хмельницькому за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

Напрямки роботи конференції:

- сучасний досвід SMART- спеціалізації територій: виклики та перспективи для ОТГ та МСБ;

- донесення інформації щодо важливості SMART- спеціалізації та створення кооперативів, як перспективної моделі ефективного ведення бізнесу;

– аудит територій та чому це важливо для ОТГ та МСБ;

– створення доданої вартості для бізнесу в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

В рамках конференції буде проводитись воркшоп «Синергетичний ефект взаємодії МСБ і ОТГ», зареєструватись на нього можуть усі бажаючі, проте кількість місць є обмеженою та складає 30 осіб. Вартість участі в воркшопі складає 200 грн. з особи.

Час та дата: 22 травня о 9:00

Місце: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8 (Хмельницький університет управління та права)

Участь в конференції є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням https://form.jotformeu.com/80702986384365

Більше про конференцію та її спікерів можете дізнатись на сайті www.smartconf.pp.ua, у Facebook https://www.facebook.com/events/763892170488793/ або надіславши лист на пошту iac.khm@gmail.com