До уваги представників управлінського персоналу підприємств

Дата: 14.09.2017 15:32

Сатанівська селищна рада проводить конкурсний відбір претендентів на участь у програмі Fit for Partnership with Germany.

20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:

1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2.2. Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.

2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.

2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

- вік від 25 до 45 років;

- вища освіта;

- посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

- володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

- підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

• налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;
  • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
  • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
  • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

За додатковою інформацією та для подачі заявок просимо звертатись у відділ економіки, інвестицій, енергоменеджменту та туризму Сатанівської селищної ради.

Адреса: смт Сатанів, вул. Бузкова 135Ж

Контактний телефон: 06801824443