Новорічні ранки в Сатанівській ЗОШ

Дата: 30.12.2017 18:20

28 грудня найменше покоління Сатанівської ЗОШ, учні 1-4 класів проводили 2017 рік у список прожитого та зустрічали прийдешній 2018 -ий.

Діти розповідали віршики, співали пісні, приймали активну участь у різних конкурсах. Кожного нового року, яким би він не був добрим чи поганим, завжди до дітей приходить Дід Мороз. Не обминувши і Сатанівську школу, старенький дідусь завітав до дітворі. Учні були раді бачити діда і з запаленим вогником у очах заслужували подарунки, котрі отримали від Дідуся Мороза та Снігуроньки...

28 грудня у актовому залі Сатанівської ЗОШ 1-3 ступенів учні 5-7 класів проводили останні дні 2017 року. Ведучі свята (7-А клас) з класним керівником - Польною Аллою  Йосипівною залучали учнів до конкурсів, за котрі учасники отримували різні призи. Також на новорічний бал завітало багато цікавих персонажів, у тому числі Дід Мороз з Снігуронькою, які створили свої команди, та змагались у конкурсах. Учні також співали, розказували вірші, танцювали, показували тематичні сценки.

Хочемо побажати у прийдешньому Новому році найкращих змін та звершень, добробуту та благополуччя, щастя та здоров'я, всього найкращого!

З НОВИМ РОКОМ!

Автор: Вадим Столярик

P. S. Через великий розмір відео, виникли технічні проблеми з його публікацією. Довелось відмовитись від обробки звуку і попереднього монтажу. Відео публікується "як є". Прошу вибачення за незручності.

Анатолій Ренчкаль, адміністратор сайту