Свято св. Миколая у Клинівській ЗОШ

Дата: 20.12.2017 10:28

Зима сповнена див і чудес, це період веселих і радісних свят. Всі діти особливо з нетерпінням чекають свято святого Миколая, який завжди приносить їм подарунки і радісні сюрпризи.  19 грудня святий Миколай завітав у гості до школярів Клинівської ЗОШ І-ІІІст.

Фото без описуНа свято були запрошені учні молодших класів, для яких старшокласники подарували незабутнє свято. Не залишись осторонь і молодші школярі, діти, які відвідують церковну школу,  підготували вірші для святого Миколая, чим дуже порадували усіх присутніх. Фото без описуТакож всіх глядачів потішила своїм неповторним співом Одукалець Альонка, виконавши святкову пісню. Кульмінацією свята стало вручення святим Миколаєм учням солодких подарунків.

Наслідуймо  добрі вчинки Миколая, нехай це свято стане святом Доброти, Милосердя і Прощення  для нас всіх.