Звітний концерт Сатанівської дитячої музичної школи

Дата: 21.05.2017 10:22

20 травня у приміщенні Сатанівського міського будинку культури відбувся звітний концерт Сатанівської дитячої музичної школи — підводились підсумки першого навчального року. Учні демонстрували своє вміння грати на баяні, фортепіано, гітарі та духових інструментах, а такох хизувались вокальними та хореографічними даними. Кращі учні ДМШ, за відмінне навчання, отримали грамоти, а вчителі та батьки, котрі допомагають у роботі школи були нагороджені подяками. Оскільки навчальний рік, що пройшов, був першим, то є і перші випускники. Свідоцтво №1 та №2, з рук директора музичної школи Кравчука Ф. М., отримали Калмакова Юлія та Турчанович Ольга. Наприкінці концерту своїми враженнями поділився селищний голова Собков А.І., котрий відзначив важливість роботи на мистецькій ниві. Держава не може розвиватись, якщо не розвивається і втрачається її культура, тому навчання підростаючого покоління артистів і музикантів — це справа не тільки їх особистого розвитку, а й цілої держави.