Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 01.08.2017 09:11

Сатанівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- начальника відділу економіки , інвестицій , енергоменеджменту та туризмуодиниця;

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років,досвід з написання проектів, досвід роботи з комп'ютерними програмами на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

-спеціаліста відділу економіки , інвестицій , енергоменеджменту та туризму— 1 одиниця;

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, відповідність вимогам чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування ,готовність в здобуванні освіти з написання проектів, досвід роботи з комп'ютерними програмами на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- електронна декларація про доходи за 2016 рік

- заява на проведення перевірки, що передбачена Законом України «Про очищення влади»

- особова картка (форма П-2 ДС)

- автобіографія

- дві фотокартки розміром 4x6

- копія документа про освіту

- копія паспорта

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Сатанівську селищну  раду за адресою смт Сатанів, вул. Бузкова 135 Ж, або за тел. 0984674580 Твардовська Жанна Валеріївна, керуюча справами виконавчого комітету Сатанівської селищної ради.

Прийом заяв до 30 серпня 2017 року