Оголошення

Сатанівська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста з архівної справи і діловодства

Вимоги до кандидатів: базова або повна вища освіта відповідного професійного спрямування, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері (автоматизовані системи діловодства, офісні програми, мережа Internet), стаж роботи — необов’язковий.

09:14 21.11.2016

План підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

З метою здійснення Сатанівською селищною радою повноважень, визначених статтею 7.13 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території Сатанівської селищної ради, рішенням Сатанівської селищної ради №6 від 09 листопада 2016 року затверджено план підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

16:43 18.11.2016