Рішення сесії Сатанівської селищної ради №16/26-2023 «Про внесення змін до рішення сесії Сатанівської селищної ради від 31.08.2022 №2/19-2022 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Сатанівської територіальної громади нерухомого майна»»

Кількість переглядів: 68
Скликання: Восьме скликання
Сесія: 26 сесія
Тип документу: Рішення сесії Сатанівської селищної ради
Дата: 20.09.2023
Номер документу: 16/26-2023
Назва документу: Про внесення змін до рішення сесії Сатанівської селищної ради від 31.08.2022 №2/19-2022 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Сатанівської територіальної громади нерухомого майна»
Прикріплені файли:
  1. Про внесення змін до рішення сесії Сатанівської селищної ради від 31.08.2022 №2/19-2022 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Сатанівської територіальної громади нерухомого майна» (0.24 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь