Сатанівська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок»

Фото без опису

Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок»

Адреса: Україна, 32037, Хмельницька область, Городоцький район, с. Іванківці,

вул. В. Д. Слободяна, 61 А.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 40985699

Фото без опису

Статут ДНЗ "Дзвіночок"


Кошторис та план асигнувань ДНЗ "Дзвіночок" на 2017 рік


Кошторис та план асигнувань ДНЗ "Дзвіночок" на 2018 рік


Кошторис та план асигнувань ДНЗ "Дзвіночок" на 2019 рік

Фото без опису

Структура та органи управління закладу освіти

Відповідно до п.9. Управління закладом. Статуту Іванковецького ДНЗ управління Закладом освіти здійснюється його Засновником. Безпосередне керівництво Закладом здійснюється – директором.

Органи колегіального управління

Адміністрація ДНЗ

Органи громадського самоврядування

 •      Загальні збори
 • Директор  – Мартинюк А.О
 • Загальний батьківський комітет дитячого садка
 • Рада закладу

 

 

 • Педагогічна рада
  ( при Іванковецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів )

 

 

 • Нарада при завідувачу

 

 

Фото без опису

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування дітей до дошкільного Закладу здійснюється на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування, за наказом завідувача дитячого садка на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, медичної довідки про епідеміологічне оточення, документів про встановлення батьківської плати.

Фото без описуОсвітні програми, що реалізуються в Іванковецькому закладі дошкільної освіти «Дзвіночок»

Заклад забезпечує належний рівень дошкільної освіти дітей віком від трьох до шести ( семи ) років відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Навчально – виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за програмами затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Іванковецький заклад дошкільної освіти працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку « Українське дошкілля » за загальною редакцією О.В. Низьковської , видавництва « Мандрівець ».

Також у своїй роботі з дітьми старшого дошкільного віку Заклад користується програмою « Впевнений старт » за загальною науковою редакцією Т.О. Піроженка.

Додаткові освітні послуги в Закладі дошкільної освіти відсутні.

Мова освітнього процесу: українська.

Фото без описуСписок працівників ДНЗ "Дзвіночок"

Фото без описуОсновні завдання Закладу дошкільної освіти

Головною метою Закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти

Основними завданнями закладу є :

 • створення умов для різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, формування гармонійної особистості, збереження та зміцнення її фізичного та психічного здоров’я .
 • формування основних норм загальнолюдської моралі.
 • Створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку, безперервної дошкільної освіти в обсязі державних стандартів дошкільної освіти, розвитку їх творчих здібностей та нахилів.
 • Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.
 • Розвиток особистості дошкільника, його здібностей і обдарувань.
 • Виховування свідомого ставлення до свого здоров’я та  здоров’я інших громадян, формування засад здорового способу життя.
 • Створення умов для оволодіння системою знань про природу, людину та суспільство.
 • Виконання соціологічного замовлення населення щодо догляду, розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного  віку.
 • Забезпечення комфортного та безпечного перебування дітей в закладі.
 • Створення належних умов для реалізації дитини свого природного потенціалу ( фізичного, психологічного, соціального та творчого ).
 • Підготовка дітей до подальшого навчання в школі.
 • Формування навичок практичного життя в дошкільників.
 • Відновлення традицій сімейного виховання та залучення сім’ї до освітнього процесу.

Фото без опису

Матеріально-технічна та навчально-методична база

Дошкільний навчальний заклад реконструйований з допоміжного приміщення Іванковецького будинку культури, та є одноповерховим загальною площею приміщення 137. 9 кв. м. Проектна потужність закладу « Дзвіночок » складає 26 місць (1 дошкільна  група - різновікова).   Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 8 ми -годинним режимом роботи. У даний час функціонує 1 дошкільна група – 26  дітей. Загальна площа будівлі складає  137. 9  кв. м. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.
Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд.
Дошкільний навчальний заклад облаштований приміщеннями: групова кімната -1
спальня – 1
приміщення харчоблоку -1
коридор- 2
роздягальня – 1
 туалети – 2
душова кімната – 1
кладова – 1.
дитячий умивальник - 1

Усі приміщення омебльовані та відповідають фактичній кількості дітей:
Групова кімната омебльована:  столами шестикутними - 4, посадочних місць – 4 , стіл чотирикутний – 1, посадочних місць 4. Стільчиками дитячими – 27,стінка дитяча – 1,робочий стіл вихователя –1,стілець– 1., доріжки – 2 .
Спальня - ліжка дитячі на 26 дітей, комплекти постільної білизни 52, Дитячий умивальник - дитячих рушничків – 52, шафи для рушничків – на 26 дітей.
Роздягальня – дитячих шаф – 26, дитячих лав для роздягання – 4.
В закладі розташовані 2 великі шафи, для персоналу, та для зберігання постільної білизни, дитячих рушничків

 Приміщення харчоблоку обладнане необхідним інвентарем та холодильним обладнанням.
Заклад укомплектований пожежним інвентарем , бактерицидною лампою, пральною машиною.

Фактична кількість осіб , що навчаються та виховуються в ДНЗ складає 26 дітей віком від 3 до 6 років

В Іванковецькому ДНЗ опалення здійснюється власною Теплогенераторною котельнею на твердому паливі загальною площею 15.6 кв.м, службова кімната займає 3.9 кв.м, склад палива становить 5.2 кв.м. В котельні розміщено 2 котли кожен з них потужністю 34 Вт, на разі функціонує один.
Заклад користується водою із сільського  водогону, аналізи води відповідають нормі, про що свідчать відповідні документи. Заклад має власну вигрібну каналізацію, задля отримання теплої  води використовується бойлер.

В закладі знаходиться 10 металопластикових віконних конструкцій, 1 вхідні двері, та 2 дверей технічного .
В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників, діюча пожежна сигналізація з виводом на пульт оператора.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

В закладі не має необхідного на сьогоднішній день комп’ютерного обладнання, підключення до інтернету – відсутнє.

Фото без опису

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 № 1283 « Про затвердження порядку проведення моніторингу якості освіти », регіональної моделі моніторингу якості освіти у дошкільному закладі.

У Іванковецькому закладі освіти у 2016-2017 навчальному році було проведено моніторинг якості освіти, що дало змогу результативно організовувати та здійснювати навчально-виховний процес, стимулювати особистісний розвиток дітей та творче зростання педагогів , а також ефективно розподілити ресурси закладу .

Оцінювання навчально-виховного процесу здійснювалось педагогами тричі на рік

( вересень, січень, травень ).

Оцінка проводилася за рівнями :

- Високий – показник проявляється повною мірою, дитина має глибокі системні знання та практичні вміння;

- Достатній - показник проявляється частково й ситуативно, дитина має достатні, але не глибокі знання, чекає підтримки від дорослого;

- Середній - показник проявляється вкрай рідко, знання та практичні вміння дуже обмежені та безсистемні;

- Низький - повна відсутність прояву, відсутність знань та практичних вмінь.

Головна мета такої системи оцінювання досягнень дитини – визначити, чи є поступальні зміни в розвитку однієї конкретної дитини впродовж цілого року. Результати досягнень дітей дали змогу зорієнтувати педагога у сильних і слабких сторонах розвитку кожної дитини, доборі засобів оптимізації цього процесу, шляхів індивідуальної роботи з нею.

Результати рівнів засвоєння програмового матеріалу з дітьми всіх вікових груп узагальнені, зроблені відповідні висновки та рекомендації до кожної з них.

Освітні лінії

                Термін     .       оцінювання

Особистість дитини

Дитина в соціумі

Гра дитини

Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі

Мовлення дитини

Дитина у природному довкіллі

Дитина у світі культури

І- ше півріччя

69 %

84 %

78%

72%

81%

74%

76%

ІІ-ге півріччя

87 %

92 %

86%

88%

97%

89%

92%

Отже, аналіз результатів діагностування дітей за освітніми лініями засвідчує, що їх загальні позитивні показники, які були отримані на початку навчального року в 2016 році у порівнянні з кінцем навчального року 2017 року дали вагомий приріст, а негативні – знизились, що свідчить про ефективність навчально-виховної роботи з дітьми протягом року. Робота вихователя за даними освітніми лініями проводилась на достатньому рівні.

Фото без опису

Територія обслуговування: село Іванківці.

Фактична кількість осіб , які навчаються в Закладі освіти:  В ДНЗ функціонує 1 – різновікова група, чисельністю  26 дітей.

Наявність вакантних посад: відсутні.

Умови доступності: пандус – в наявності.

Фото без опису

​Річний звіт про діяльність закладу

Аналіз роботи Іванковецького ЗДО "Дзвіночок" за 2017-2018 н.р.

Фото без опису

Інформація про перелік товарів, робіт і послуг отриманих як благодійна допомога із зазначенням вартості

На протязі 2016-2017 навчального року в якості благодійної допомоги в Іванковецький ДНЗ було придбано:

№ з/п

Найменування товарів

Од.виміру

Кількість

Ціна

Сума разом

1

Килим для спальні

Шт..

1

314.00

314.00

2

Килим для вхідних дверей

Шт..

1

65.00

65.00

3

Мольберт дитячий

Шт..

1

195.00

195.00

4

Кружки дитячі
( емальовані )

Шт..

26

25.00

650.00

Загальна вартість становить:

1.224.00

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь