Оголошення для споживачів, які отримують послуги від приватного підприємства "Курорт Еко Сервіс"

Дата: 24.07.2024 13:15

Відповідно до ст.4, ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та ст.ст.13, 23 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення»,  посилаючись на п.1, 2, 7 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 869 (в редакції постанов КМУ від 03.04.2019 р. № 291 та від 10.06.2020 р. № 467)  ПП «Курорт Еко Сервіс» повідомляє про намір здійснення зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  для  споживачів (населення).

Структура прогнозованих тарифів зазначена в додатках.

Зауваження та пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються у письмовому та/або електронному вигляді у термін з 24.07.2024 року по 31.07.2024 року включно за адресою: сел.Сатанів, вул. Проскурівська,47 ПП «Курорт Еко Сервіс» або на електронну адресу E-mail: ekoservis.2013@ukr.net