Безоплатний курс для жінок “BusDrive - водійка пасажирського автобуса”

Дата: 12.07.2024 10:24

Це можливість безкоштовно пройти теорію та практику водіння та здати екзамен для отримання водійського посвідчення категорії D (понад 16 пасажирських місць). Навчання проводиться в рамках проєкту Reskillling Ukraine та фінансується урядом Швеції.

Це можливість безоплатно перекваліфікуватися та отримати нову професію.

Теоретичне навчання на курсі BusDrive проходитиме онлайн з автошколою, а практичні заняття - у місті Кременець Тернопільській області. Проєкт забезпечує проживання в готелі, триразове харчування, а також трансфер з/до місця навчання під час практичних занять у Кременці.

По завершенню теоретичного та практичного навчання учасниці пройдуть екзамен на отримання водійського посвідчення категорії D.

Команда Reskilling Ukraine надасть кар’єрно-менторську підтримку по завершенню навчання учасницям курсу.

Вимоги до кандидаток:

• наявність водійського посвідчення категорії B;
  • досвід водіння від 3х років;
  • бажання перекваліфікуватися та працювати водійкою пасажирського автобуса у майбутньому.

Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/4axP7Nq