Рятувальники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області перевіряють місця масового відпочинку людей на водних об’єктах Сатанівської селищної територіальної громади.
Дата: 23.05.2024 15:40
Кількість переглядів: 277
На початку літнього сезону рятувальники Хмельниччини активно проводять огляди місць масового відпочинку на водних об'єктах, щоб забезпечити безпеку людей під час купального сезону 2024 року.
Під час оглядів фахівці ДСНС перевіряють на водних об'єктах наявність рятувальних кругів, тросової мотузки та інших засобів безпеки. Особлива увага приділяється наявності попереджувальних знаків та правил поведінки на воді.
Важливим аспектом оглядів є співпраця з місцевими органами влади. Рятувальники надають рекомендації щодо покращення умов безпеки та контролюють їх виконання.