3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями!

Дата: 04.12.2023 15:42

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

Цей день покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, до захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

Незважаючи на наші буденні проблеми, ми повинні замислитися над непростою долею людей з інвалідністю і не тільки у цей день, а й впродовж цілого року не забувати про людей, які живуть поруч з нами. Вони потребують реальної допомоги і уваги.

Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради забезпечує соціальними послугами осіб з інвалідністю, а саме натуральною допомогою (послуги перукаря, пральні, фізичного реабілітолога, працівника з комплексного обслуговування будівель), надає послуги догляду вдома, інформування, консультування, соціального супроводу та іншими.