Хмельницькі рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Дата: 20.09.2023 17:07

20 вересня рятувальники 38 Державного пожежно-рятувального поста провели для школярів акцію «Запобігти Врятувати. Допомогти.» в одному із навчальних закладів Сатанівської територіальної громади. Дітям розповіли про нелегку професію пожежників. Ознайомили із рятувальним спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців й нагадали телефон виклику Службу порятунку "101". Наостанок рятувальники здійснили гасіння умовної пожежі.

Діти з великим захопленням слухали розповіді та застереження рятувальників, а також охоче ділилися з ними своїми знаннями, здобутими на уроках в школі.