Планується виїзд на церемонію прощання з загиблим героєм

Дата: 25.08.2023 16:44

У понеділок, 28 серпня, у с. Олешин (Хмельницька ТГ) відбудеться прощання з нашим земляком, загиблим героєм, Павлом Рожиком. Виїзд організовується о 9:00 годині від ОПМК-4 (автобусна зупинка "Кам'янка"). Прохання до всіх, хто планує поїздку на прощальну церемонію, повідомити старосту Кам'янського старостинського округу Загайкевич Оксану Йосипівну, щоб можна було спланувати кількість необхідного транспорту, за телефоном: 0977069390 (дзвінок або повідомлення в Viber).

Як повідомляє староста с. Олешин Валентина Базилюк: "Прощання із загиблим воїном відбудеться 28.08.2023 року з 11.00 до 13.00 по вул. Святослава Хороброго, 5А (міська ритуальна служба).

О 13.00 просимо організувати живий коридор, початок від Матінки Божої Покрови до будинку, де проживав наш Захисник та достойно зустріти ГЕРОЯ.

Після прощання з подвір'я будинку проводимо ГЕРОЯ на Алею Слави с.Олешин."