Увага! Запланована трансляція навчальних матеріалів з радіаційної та хімічної безпеки, а також правил поводження з вибухонебезпечними предметами, через систему оповіщення смт Сатанова!

Дата: 30.06.2023 11:01

Шановні громадяни!

З 30 червня, через систему оповіщення смт Сатанова, заплановане розповсюдження навчальних матеріалів, котрі стосуватимуться радіаційної, хімічної безпеки, а також поводження з вибухонебезпечними предметами.

Дані повідомлення носять виключно інформаційний характер. Не потрібно панікувати та вживати заходів реагування на такі загрози, а лише прослухати і запам'ятати алгоритм дій, щоб, у разі виникнення небезпеки, бути готовими.

Слава Україні!