Пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі – на Городоччині засуджено місцевого жителя

Дата: 18.04.2023 10:20

За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого жителя у пропозиції надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, у лютому цього року інспекторами сектору реагування патрульної поліції ВПД №1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль за кермом якого перебував місцевий житель.

В ході перевірки документів, з метою уникнення від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, він запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США.

За даним фактом було розпочато досудове розслідування.

В ході досудового розслідування підозрюваний визнав вину повністю, щиро розкаявся, а тому процесуальним прокурором затверджено обвинувальний акт, який в березні скеровано для розгляду по суті  до суду.

В ході судового розгляду прокуратурою доведено вину обвинуваченого та вироком Городоцького районного суду від 11.04.2023 призначено покрання у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

Заступник керівника окружної прокуратури Віталій ПРОКОПЧУК