Світлий ювілей

Дата: 16.02.2023 10:56

Фото без описуЦього сивочолого чоловіка ви майже щодня можете зустріти на вулицях нашого містечка. Енергійними кроками він щоранку поспішає до магазину, ледь встигаючи відповідати на привітання, які линуть звідусіль.

Його знають усі: і поважні пенсіонери, і люди середнього віку, і школярі.

Бо це ж колишній директор нашої школи Степан Іванович Ковач! І важко повірити, що цьому життєрадісному чоловікові з щирою усмішкою виповнюється 90 років!

Степан Іванович присвятив 55 років свого життя вихованню та навчанню підростаючого покоління. Ще в далекому 1972 році він став директором школи, а всі свої сили, розум та енергію  спрямував  на її розвиток.

Вельмишановний Степане Івановичу! Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за довгі роки невтомної праці, за великий талант організатора і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до рідної школи, дітей і краю, що став для вас рідним, адже ви присвятили все своє життя благородній справі-вихованню і навчанню підростаючого покоління. Ви виховували у своїх учнях високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові. Вам завжди вірили, вас люблять і шанують багато поколінь сатанівчан, Ви є прикладом справжньої людини.

Тож бажаємо Вам, шановний Степане Івановичу, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпної енергії і ще довгих-довгих років життя!

З повагою колектив ЗОШ I-III ступенів смт Сатанів