До уваги платників податків! Завершується термін подання звітності та сплати податкових зобов’язань!

Дата: 14.07.2022 11:51

Фото без описуГоловне управління ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПІ) нагадує платникам податків, що Законом України від 12.05.2022 №2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» пункт 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI викладено в новій редакції.

Зокрема, згідно з частиною 3 підпункту 69.1 «платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки щодо дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності, у тому числі звітності, передбаченої пунктом 46.2 статті 46 цього Кодексу, реєстрації у відповідних реєстрах податкових накладних, розрахунків коригування, звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання таких обов’язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану" за умови реєстрації такими платниками податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних до 15 липня 2022 року, подання податкової звітності до 20 липня 2022 року та сплати податків та зборів у строк не пізніше 31 липня 2022 року».

Тобто, платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки, термін виконання яких настав після 24.02.2022 року та з певних причин їх не виконали, звільнятимуться від відповідальності у випадку:

• реєстрації податкових накладних в граничний термін 14.07.2022 року;
  • подання податкової звітності в граничний термін 19.07.2022 року;
  • сплати податкових зобов’язань в термін не пізніше 31.07.2022 року.

Термін подання податкової звітності поширюється також на громадян, які не подали до органу податкової служби податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний (податковий) 2021 рік.

Одночасно зазначаємо, інформацію про подану звітність та стан розрахунків з бюджетом платник, в т.ч. громадянин, може отримати, використовуючи «Електронний кабінет платника» за посиланням «cabinet.tax.gov.ua».

Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою:

•  м.Городок, вул.Грушевського, 90, або ж за телефоном 3-24-97.