КП «Сатанівське» звертається до жителів громади з проханням

Дата: 06.07.2022 08:54

КП «Сатанівське» несе чималі затрати через несанкціонований відбір води (ще й потерпають від спраги жителі громади, до яких вона не доходить), а також  через невиявлені пориви системи водомережі. Кількість штатних працівників підприємства недостатня для обстеження всіх вулиць та провулків громади, для виявлення поривів.

Просимо вас, в разі виявлення підозр на витік води із системи водомережі, чи незаконний злив/використання води, негайно повідомляти працівників КП «Сатанівське», або працівників  Сатанівської селищної  ради, у  зручний для вас спосіб ( офіційний сайт Сатанівської селищної ради, сторінки в соцмережах, звернення до керівництва КП «Сатанівське» та за номерами телефонів:

0679556560 – ДУБІЦЬКИЙ Олександр Миколайович, заступник селищного голови;

0971008519 – ПРУС Олександр Петрович, головий інженер КП «Сатанівське»;

0974530411 – ШЕЙКО Віталій Володимирович, технік водомереж КП «Сатанівське».

Також звертаємось до всіх споживачів питної води з проханням використовувати воду виключно на особисті потреби, максимально економити питну воду.

Дякуємо всім небайдужим !!!