Сатанівський парк оновився новими насадженнями

Дата: 02.05.2022 16:37

Дорогі сатанівчани!!!

Прихід весни завжди означав оновлення природи, тому було прийнято рішення також оновити наш парк новими насадженнями. Працівники Сатанівського ДНЗ «Веселка» стали першими, хто взявся за цю клопітку роботу. Нами було посаджено саджанці декоративних дерев, які надали активісти нашого містечка. В майбутньому ці посадження стануть елементами алеї присвяченої захисникам та захисницям нашої країни.

Проте, на жаль, поруч із приємним завжди є негативні фактори. В той час коли одні садажають, інші – ламають. Тому велике прохання до усіх жителів смт Сатанів з повагою та любов’ю ставитися до природи та чужої праці. Особливо цінним було б якби про це розповідали батьки своїй малечі та вчили їх цінувати і берегти природу.

Висловлюємо велику вдячність усім тим хто надавав посадковий матеріал та не стояв осторонь.

З повагою,

адміністрація Сатанівського ДНЗ «Веселка»