З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 16:05

Від щирого серця вітаю мешканців та гостей Сатанівської громади з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

2021 рік був дуже непростим для усіх нас, роком серйозних викликів, змін, наполегливої праці та прийняття непростих рішень, нам знову довелося жити в умовах пандемії коронавірусу, але це навчило нас бути сильнішими, цінувати найдорожче – радість від зустрічей, сімейний затишок та родинне тепло.

Найперше – я хочу щиро подякувати усім лікарям та медичному персоналу, які, немов на передовій, боролися за життя людей в умовах поширення коронавірусу.

Я щиро дякую нашим захисникам, які ні на крок не відступають і тримають кордони рідної держави. Я дякую волонтерам і меценатам, які підставляють плече підтримки нашим оборонцям. Я дякую педагогам, учням та усім батькам, які були змушені опановувати знання в умовах дистанційного навчання.

Я дякую кожному жителю нашої громади за те, що ми всі разом наполегливо працювали , спільними зусиллями долали труднощі.

Від імені виконавчого комітету і депутатського корпусу селищної ради я щиро вітаю усіх з прийдешніми святами !

Нехай Новий 2022 рік стане для нас роком миру, процвітання і здійснення найзаповітніших мрій.  Хай осяйна Різдвяна Зоря Божою благодаттю об’єднає усіх нас і принесе у кожну родину здоров’я, щастя, радість і любов, мир в Україну!

Нехай всі наші молитви та побажання долинуть до неба та зійдуть Божим благословенням на наших рідних та близьких!

З Новим роком  та  та Різдвом Христовим!

Селищний голова Альберт СОБКОВ