В Сатанівській ОТГ від COVID-19 вилікувався житель с. Іванківці.

Дата: 13.08.2020 20:36
Кількість переглядів: 1034

Фото без опису

Сьогодні, 13 серпня, стали відомі результати ПЛР-тестування жителя с. Іванківці, хворого на COVID-19, та контактних осіб. Усі тести виявились негативними. Це 8 випадок захворювання на COVID-19 на території Сатанівської ОТГ. Всі хворі на даний момент вилікувались, важких випадків захворювання та смертей за час пандемії не зареєстровано.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь