В Сатанівській ОТГ зареєстровано перші випадки захворювання на COVID-19

Дата: 15.04.2020 18:54

Сьогодні, 15 квітня, з'явились результати лабораторного дослідження біопроб, котрі були відібрані у двох жителів Сатанівської ОТГ, що мали симптоми коронавірусної хвороби COVID-19. На жаль, обидві проби мають позитивний результат. Зараз ведеться робота з встановлення осіб, з котрими контактували хворі.

Сатанівська селищна рада звертається до всіх жителів громади. Просимо не ставитись легковажно і дотримуватись всіх карантинних заходів, рекомендацій МОЗ та ВООЗ, щодо профілактики COVID-19.

Стежте за оперативною інформацією на нашому сайті, не довіряйте непідтвердженим джерелам.