Звернення селищного голови з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 23:17

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди річниці Великої Перемоги!

Із вдячністю й глибокою повагою ми складаємо шану всім, хто пройшов фронтовими шляхами пів-Європи, виніс роки окупації й пекло концтаборів, хто самовіддано працював у тилу заради Перемоги, відроджував рідний край.

Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, гідним прикладом для наслідування для багатьох поколінь.

Сьогодні ми, як ніхто інший, усвідомлюємо високу ціну свободи та незалежності. Україна продовжує боронити  свій суверенітет та незалежність, демонструючи всьому світу незламність бойового духу українського народу та волю до перемоги. І, пам'ятаючи подвиг наших дідів, які визволили Україну понад 70 років тому, ми покажемо – ми перемогли окупантів тоді, переможемо і тепер!

Бажаємо Вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і достаток, а над Вашими домівками завжди буде мирне небо.

Слава Україні!

З повагою, селищний голова А.Собков, депутати та виконком Сатанівської селищної ради