Нарада при Городоцькій РДА з аграріями та пасічниками району

Дата: 08.05.2019 23:02

06.05.2019 року при Городоцькій районній державній адміністрації за участю Городоцького районного управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в черговий раз було проведено спільну нараду із представниками агрохолдингів, керівниками фермерських господарств та пасічниками району.

В нараді приймали участь голова Городоцької РДА, представники Городоцького районного управлінням ГУ ДПСС, голова Городоцької ОТГ, керівник управління агропромислового розвитку, керівник асоціації фермерів та начальник Городоцького відділу поліції.

На нараді були піднесені питання щодо дотримання вимог державних санітарних правил застосування пестицидів та агрохімікатів, заміна високотоксичних препаратів, попередження та ліквідації хвороб та отруєнь бджіл, були обговорені заходи, щодо недопущення отруєння бджіл, щодо лабораторної діагностики при отруєні бджіл, також порядок реєстрації пасік та отримання ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки.

Начальник Городоцького РУ ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

О.В. Ринда